SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO., LTD

Zapewniamy Bezpieczne, bezpieczne i zrównoważone rozwiązanie chłodzenia !!

Bądź najlepszym globalnym liderem w dziedzinie chłodzenia!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOtwórz wieżę chłodniczą

Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją

dobra jakość Zamknięta wieża chłodnicza na sprzedaż
dobra jakość Zamknięta wieża chłodnicza na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją

Chiny Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją dostawca
Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją dostawca Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją dostawca Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją dostawca

Duży Obraz :  Chłodzona wodą wieża chłodnicza, otwarty system chłodzenia z recyrkulacją

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Yanye / Jiangfan
Orzecznictwo: ISO9001 2008
Numer modelu: YCT / YNT.CLA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: I JEDNOSTKA
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: PALETA Z FOLIĄ DO OWIJANIA DLA KONTENERA OCEAN TRANSPORT
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 299 SET / MONTH
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

open circuit cooling tower

,

open loop cooling tower

Ochrona zdrowia personelu

Otwarty system wody chłodzącej jest narażony na zanieczyszczenie wody, w wyniku czego różnego rodzaju bakterie szybko się rozprzestrzeniają, stając się poważnym zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego poprzez rozproszenie bakterii zawierających opary. Popularną chorobą z otwartego układu chłodzenia wody jest legionista, który zagraża ludzkiemu życiu, wywołując zapalenie płuc, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku ludzi mieszkających i pracujących w budynkach wyposażonych w centralne klimatyzatory. Zamknięta obiegowa wieża chłodnicza ma największy udział wody chłodzącej krążącej wewnątrz zamkniętej pętli, a zatem nie podlega zanieczyszczeniu wody. Specjalnie zaprojektowane żaluzje nie tylko redukują ograniczony dryft wody do poziomu minimalnego, ale również skutecznie zatrzymują światło słoneczne i cząstki przedostające się do basenu wieży, kultywując wzrost bakterii.

Skalowanie probówek
Zapobieganie Większość problemów związanych z przesiąkaniem i zanieczyszczeniem jest spowodowanych zanieczyszczeniami doprowadzanymi do rur chłodniczych przez wodę chłodzącą proces, która łatwo uszkodzi urządzenia do odrzucania ciepła, takie jak piece do topienia, w niektórych przypadkach występują problemy z bezpieczeństwem personelu. W przypadku innych urządzeń, takich jak klimatyzator centralny, generatory, sprężarki itp., Problemy z skalowaniem są jedną z głównych przyczyn niższej wydajności pracy i kosztu konserwacji. Wieża chłodnicza z zamkniętym obiegiem eliminuje problemy związane z osadzaniem się kamienia, uruchamiając zdemineralizowaną wodę technologiczną wewnątrz zamkniętych wężownic chłodzących, tak aby problem skalowania został zredukowany do najniższego poziomu, jeśli nie został całkowicie wyeliminowany.

Oszczędzanie energii

Regulacja zmiennej częstotliwości (VFC) jest opcją do elastycznego dostosowania liczby i prędkości roboczych wentylatorów chłodzących do zmian temperatury otoczenia, których dane mogą być ustawione na pewną określoną wartość. W sezonie zimowym woda w aerozolu zatrzymuje się automatycznie, gdy temperatura otoczenia spadnie do określonego poziomu przy użyciu tylko określonej liczby wentylatorów roboczych, aby spełnić zredukowane wymagania chłodzenia. System CCCT oszczędzający wodę przyjmuje 100% obiegu zamkniętego obiegu płynu procesowego, który oszczędza wodę przed utratą w dowolnej formie. Specjalna przegroda służy do zmniejszenia nieuniknionej utraty wody rozpryskowej do najniższego punktu bez negatywnego wpływu na wydajność chłodzenia. Istotny wpływ na oszczędność wody stanowi jeden z najważniejszych czynników decydujących o popularnym zastosowaniu wieży chłodniczej z obiegiem zamkniętym. Oszczędność miejsca Zamknięta wieża chłodnicza jest zaprojektowana do pracy w bardzo ograniczonej przestrzeni, co stanowi 1 / 4-1 / 5 otwartego układu chłodzenia, co pozwala zaoszczędzić każdą formę gruntu. Skuteczna przegroda eliminatora dryftu umożliwia stosowanie wież chłodniczych o zamkniętym obwodzie w pomieszczeniach zamkniętych w pobliżu linii produkcyjnej bez moczenia grotu.

Oszczędność inwestycyjna

Wieża chłodnicza z zamkniętym obiegiem posiada samozamykającą się miskę wody i całkowicie zamknięte wężownice chłodzące do konserwacji wody chłodzącej, która oszczędza wszelkie koszty budowy gruntu. W systemie otwartej wieży chłodniczej duży basen wodny jest konieczny do zaopatrzenia całej wody chłodzącej proces, a związana z tym inwestycja nie będzie użyteczna, jeśli otwarta chłodnia będzie ponownie zainstalowana w innym miejscu.

Przyjazny użytkownikowi

Wieża chłodnicza z zamkniętym obiegiem YANYE może być sterowana za pomocą zdalnego panelu sterującego z wyraźnie zdefiniowanymi funkcyjnymi przyciskami i cyfrowym wyświetlaczem. Automatyczny system alarmowy światła i dźwięku został zainstalowany, aby przypomnieć operatorowi o ekstremalnych warunkach pracy układu chłodzenia w celu regulacji czasu; Technologia VFC jest dostępna do automatycznego ustawiania danych dotyczących pracy wieży chłodniczej po zmianach w otoczeniu bez ingerencji człowieka. Komputerowy system sterowania jest również możliwy w przypadku wysoce wyrafinowanych wymagań układu chłodzenia. Dłuższa żywotność Zamiast zastosowania drewnianej konstrukcji lub wypełnień chłodzących z PCV, zamknięta wieża chłodnicza składa się z wężownic chłodzących z miedzi lub stali węglowej, obudowy ze stali ocynkowanej z aluminium i stali nierdzewnej itp., Która przedłuża bezproblemową żywotność chłodzenia w obwodzie zamkniętym wieża.
Łatwa instalacja i konserwacja
Instalacja zamkniętej wieży chłodniczej obejmuje jedynie połączenie rurociągów i instalacji elektrycznej, które mogą wykonywać nawet pracownicy techniczni bez przeszkolenia.
Ze względu na pozbawiony skalowania charakter wieży chłodniczej z zamkniętym obiegiem, można zaoszczędzić wiele ludzkich wysiłków na comiesięczną lub kwartalną konserwację, które zwykle są zaniedbywane ze względu na napięty harmonogram produkcji i mają tendencję do nagłego zatrzymania przy długim gromadzeniu się zgorzelin.

POZYCJA Opis
Podsumowanie Rodzaj Otwarta wieża chłodnicza Square Cross Flow
Model CLA-150B-1
Ilość 1 jednostki
Hałas Standardowy chłodzący tryb chłodzenia z niskim poziomem hałasu
≤ 60 db (A) @ 20 M
Warunki pracy Całkowity wymagany przepływ 129,6 m3 / h = 36 l / s
Pojedyncze natężenie przepływu w wieży 150 m 3 / h * 1 Jednostka
Temperatura na wlocie 34 ℃
Temperatura wyjściowa 29 ℃
Temperatura mokrej żarówki 20 ℃
Spadek temperatury 5,0 ℃
Operacja Ciśnienie robocze 100,4 kPa
Szybkość dryfowania ≤ 0,001%
Struktura
Sekcja
Wymiar wieży 4000 mm * 2600 mm
Wysokość Wieży 3250 mm
Ilość wieży 1 jednostki
Ilość wentylatora 1 Jednostka / na wieżę
Drabina Jedna strona ma drabinę
Dostęp do drzwi Jedna strona ma drzwi
Materiał konstrukcyjny Górne Ciało (FRP)
Pod ciałem (FRP)
Staw (FRP)
Zbiornik na wodę (FRP)
Żaluzja (FRP)
Wieża Top (FRP)
System wodny Q235-A Pickling,
Stal cynkowana ogniowo
Rozpyl dysze ABS
Rozpyl dysze Dysze z koszykiem ABS w stylu parasola

▲ Oszczędzanie energii, oszczędzanie wody
W sezonie wiosennym lub zimowym, nie potrzebuje otwartego systemu wentylatora do chłodzenia.
Więc zmniejszy koszty operacyjne. Wysoka wydajność napełniania PVC, mniejsze parowanie,
Mniej brudne, łatwe do czyszczenia i konserwacji.

  • Łatwa instalacja i konserwacja

Wieża chłodnicza KEJU ​​wyposażona jest w basen o dużej pojemności. użytkownicy nie mają wykopu w basenie. Czyszczenie ścieków jest wygodne.

  • Oszczędzanie przestrzeni

Modułowa konstrukcja, elastyczny układ według strony użytkownika, obszar o małej, długiej żywotności
Wysoka wydajność, niskie zużycie, niskie wymywanie.

  • Wysoka wydajność, niższe zużycie energii

Opakowanie z PCV o wysokiej wydajności, wysokim wskaźniku chłodzenia, ale także steruje wiatrem, funkcją zbierania wody, niskim oporem, niskim zużyciem energii.

  • Niższy poziom hałasu

Poznaj krajowe standardy GB7190.1-1997 niskich celów.
▲ Różnorodność produktów Chłodzenie
Wymagania dotyczące chłodzenia w różnych środowiskach, w szerokim zakresie
Warunki chłodzenia odmiany.

Szczegóły kontaktu
SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Peter.Zeng

Tel: +8613918233461

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)