SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO., LTD

Zapewniamy Bezpieczne, bezpieczne i zrównoważone rozwiązanie chłodzenia !!

Bądź najlepszym globalnym liderem w dziedzinie chłodzenia!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD

dobra jakość Zamknięta wieża chłodnicza na sprzedaż
dobra jakość Zamknięta wieża chłodnicza na sprzedaż
Im Online Czat teraz

SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD
Open style Cooling tower

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : YAN MARKA I CHŁODZENIE JIANGFANA
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 2000-4999
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Shanghai Yanye Industrial Cooling Equipment Co, Ltd (YANYE Cooling) to zakład produkcyjny dostarczający różne przemysłowe i komercyjne rozwiązania chłodnicze. System obejmuje chłodzenie wody, gazu, ropy i różnych przemysłowych płynów, z silnym naciskiem na produkcję wież chłodniczych z obiegiem zamkniętym i skraplaczy wyparnych.

Firma YANYE Cooling jest zlokalizowana zarówno w Szanghaju, jak i w Wuxi. Posiada jeden z największych zakresów produkcji nowoczesnej wieży chłodniczej o zamkniętym obiegu i produkcji skraplacza wyparnego w Chinach, o powierzchni ok. 30.000 metrów kwadratowych, z warsztatem montażowym o powierzchni 18 000 metrów kwadratowych.

Dzięki doskonałej jakości i znakomitej technice produkcji, firma Yanye Cooling zdobyła szerokie uznanie klientów w dziedzinie obróbki cieplnej, topienia metali i tworzyw sztucznych, kucia, klimatyzacji, sprężarek, elektrowni i przemysłu chemicznego itp. Z wielką renomą WELL ma zaszczyt dostarczyła swoje systemy chłodzenia do AGC (Japonia), Saint-Gobain (Francja), Vaillant (Niemcy), Sanmina-SCI (USA), Danaher (USA), Stanly (USA), Aichelin (Austria), Mecaplast (Francja) i China Telecom itp. Wiodące globalne zdjęcia.


Z ciągłym entuzjazmem zespół YANYE COOLING dąży do tego, aby stać się jednym z wiodących przedsiębiorstw na międzynarodowych liniach.

Szczegóły kontaktu
SHANGHAI YANYE INDUSTRIAL EQUIPMENT CO.,LTD

Tel: +86--15800383508

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)